Desiree van Leeuwen

Desiree van Leeuwen

Directrice

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Elly Sjaarda- van Dorp

Elly Sjaarda- van Dorp

Leerkracht groep 1/2

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gerrie Nuninga- Nieuwenhuis

Gerrie Nuninga- Nieuwenhuis

Leerkracht groep 1/2

Werkdagen: woensdag, donderdag

Reggy Vendrig- van den Brink

Reggy Vendrig- van den Brink

Leerkracht groep 1/2

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

Yvonne Huiskamp- Zondag

Yvonne Huiskamp- Zondag

Leerkrachtondersteuner groep 1/2

Werkdag: maandag

Tineke van Teeffelen- Inia

Tineke van Teeffelen- Inia

Leerkracht groep 3

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Liesbeth Koopman

Liesbeth Koopman

Leerkracht groep 3 (zwangerschapsvervanging)

Werkdagen: maandag en dinsdag

Tanja Joosten- van Blokland

Tanja Joosten- van Blokland

Leerkracht groep 3

Werkdagen: maandag en dinsdag

Dicky van der Heyden- van Ommeren

Dicky van der Heyden- van Ommeren

Leerkracht groep 4

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Carmen Veldhuyzen

Carmen Veldhuyzen

Leerkracht groep 4 (zwangerschapsvervanging)

Werkdagen: maandag en dinsdag

Iris van den Berg

Iris van den Berg

Leerkracht groep 5 (zwangerschapsvervanging)

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Lieke Smeenge

Lieke Smeenge

Leerkracht groep 5

Werkdagen: Woensdag, donderdag en vrijdag

Marjo Lanphen

Marjo Lanphen

Leerkracht groep 6

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Margreet Jägers- van de Sluis

Margreet Jägers- van de Sluis

Leerkracht groep 6

Werkdag: vrijdag

Caroline van ’t Veld- Clifford

Caroline van ’t Veld- Clifford

Leerkracht groep 7

Werkdagen: maandag en dinsdag

Leonie Hooijer- van Dijk

Leonie Hooijer- van Dijk

Leerkracht groep 7

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Ante Huijberts

Ante Huijberts

Leerkracht groep 8

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Tamara Verloop

Tamara Verloop

Leerkracht groep 8

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Joris van der Heide

Joris van der Heide

Vakleerkracht gym

Werkdag: vrijdag

Elja Westerveen

Elja Westerveen

Intern Begeleider

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Marjanne Willems

Marjanne Willems

Onderwijsassistent

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

John Dolmans

John Dolmans

Onderwijasssistent

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Alette Kranenborg

Alette Kranenborg

NT2 specialist/ onderwijsassistent

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Reini van der Wel- van de Beek

Reini van der Wel- van de Beek

Conciërge

Werkdagen: aanwezig op verschillende dagen